Тип: Здати Зняти Продати Купити
Де:
Що:
Ціна: -
Розширенний пошук
Запам'ятати мене
Забули пароль? Реєстрація

Здам квартиру Київ

   Якщо ви хочете подати оголошення, перше, що потрібно зробити – зареєструватися. Алгоритм реєстрації покроково розписаний ЗДІЙ.
   Будемо вважати, що ви успішно пройшли етап реєстрації, і приступимо до подачі оголошення (здам квартиру Київ, здати квартиру, здам однокімнатну квартиру без посередників), тоді просто натискаємо на клавіші "Додати оголошення" у верхній або нижній частині сайту,
 
и вы попадаете на страницу добавления объявления, которая выглядит следующим образом:

 
   Як видно на ескізі, сторінка розділена на 5 блоків (місце розташування об'єкта, основна інформація, положення на карті, додаткова інформація, ціна).
   У кожному блоці є набір обов'язкових полів для заповнення. Багатьом може здатися, що обов'язкових полів дуже багато. Насправді обов'язкових полів справді чимало, але лише з однієї причини – щоб люди (ваші потенційні покупці, орендарі) могли отримати максимально розгорнуту інформацію про ваш об'єкт.
І так перейдемо до заповнення блоків:
Перший блок – "Місце розташування об'єкта":

 
- Заповнюємо всі поля позначені червоною зірочкою.
Другий блок – "Основна інформація":

 
   У нашому випадку вас цікавить, щоб ваше оголошення потрапило до групи «Здам квартиру» (здам квартиру Київ, здати квартиру, здам однокімнатну квартиру без посередників) тому заповнюєте наступним чином:
- тип операції вибираєте – Здати
- категорія - Житлова нерухомість, комерційна нерухомість, заміська нерухомість (вибираєте свій варіант).
- тип нерухомості - вибираєте залежно від категорії.
і т.д.
Третій блок – "Положення на карті":